Not Hatırlatma Özelliği

21-07-2021
Blog Not Hatırlatma Özelliği

Yoğun bir tempoda çalışıyorsunuz ve önemli bir toplantınız var.  Toplantı gününü unuttunuz! İşlerin nasıl karışacağını veya nasıl bir telaşa kapılacağınızı tahmin edebiliyorsunuz değil mi? Ya da bu durumu çoğu kez yaşadınız? #Workroute'la yaşadığınız telaş son olsun! 

Örneğin bir müşterinize #teklif oluşturdunuz. Müşteriniz teklifinizi 1 hafta sonra değerlendireceğini iletti. Siz bu iletilen tarihi hemen #not alırsanız günü geldiğinde hatırlatma #bildirimi alabilirsiniz. Ya da bir müşterinizle ürününüzle ilgili toplantı yapacaksınız, toplantı günü ve saatini not alarak rahat bir şekilde kalan işlerinize devam edebilirsiniz. Böylelikle günü geldiğinde veya yaklaşan zaman aralığında Workroute sizi bilgilendirecek! Workroute' a alınan her notun kimin tarafından alındığı, ne zaman alındığı bilgilerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Böylelikle  #ekip arkadaşlarınızla koordineli ve uyumlu çalışabilirsiniz! 

Ekibinizdeki biri müşteriyle yapacağı görüşmeleri, kendi işiyle ilgili bilgileri not alabilir. Diğer ekip arkadaşları bu nota göre işlemlerini yürütebilir ve böylelikle zamanını #verimli kullanabilir. Buna bağlı olarak da hem ekip içi uyumluluğunuz artar hem de müşterilerinizle ilişkilerinizde sorunlar yaşamazsınız. 

Yapmanız gereken almak istediğiniz notu yazmanız, hangi gün ve saatte size hatırlatılmasını istiyorsanız bildirim ayarlamanız yeterli! 

Notlarınızı Workroute'a yazın tüm süreçlerinizi aksatmadan yönetin!